Hakkımda Sayfası

Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim sırasında birçok akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projesinde yer aldım. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı, çeşitli hastane ve tıp merkezlerinin klinik alanlarında aktif olarak çalışıp, stajlarımı gerçekleştirdim.Daha sonra Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım.

Lisans eğitimim sonrasında Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi eğitimleri; Rorschach, MMPI, WAIS (Yetişkin Zeka Testi), Wisc-r (6-16 Yaş Zeka Testi), Denver 2 Gelişim Testi, Prof.Dr.Sedat Özkan’dan Psiko-Onkoloji eğitimi bunun yanı sıra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde Nörokognitif testlerin uygulanmasına ilişkin eğitim ve süpervizyon aldım; Prof. Dr. Kültegin Ögel’den Bağımlılık ve ilgili sorunlara yaklaşım eğitimini tamamladım. Psikodinamik Terapi süpervizyon eğitimime devam etmekteyim.

Sanal gerçeklik terapisi ile ilgili eğitimime 2016 yılı Şubat ayında, İspanya Barcelona’da Dr. Elizabeth McMahon ve Isabel Font yönetimindeki teorik ve pratik aşamalarda başladım daha sonra çalışma gruplarıyla devam ettim. Pilot uygulamaları süpervize ettim, ayrıca konu ile ilgili sertifiye edildim. Yine Klinik Psikoloji alanındaki master tezimi de Prof.Dr.Nevzat Tarhan ile sanal gerçeklik terapisi üzerine yazdım. Bunun yanında, sanal gerçeklik terapisi ile ilgili kitabımın yazım aşaması sürmektedir. Ayrıca, Sanal gerçekliğin Psikolojide kullanımı ile ilgili Tubitak 1501 projesinde Proje Yürütücüsü ve fikir sahibi olarak yer almaktayım. Bunun dışında Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bağımlılıkta Sanal Gerçeklik tedavisi ile ilgili bir projede proje yürütücüsü olarak yer almaktayım.

100’ün üzerinde kongre ve seminere katılarak mesleki sunumlar yaptım; Humanite Psikiyatri Bilimsel aktivitelerinin sorumluluklarını yürüttüm. 2015 yılının Mart ayında gerçekleşen 12. Ulusal KLPP Kongresi’nin düzenlenmesinde ve 2019 Dünya Psikosomatik Tıp Kongresi başvuru sürecinde aktif rol aldım. Humanite Psikiyatri’de gerçekleştirilen Staj Programı, Psiko-Onkoloji Workshopları, Halk Seminerleri ve bilimsel toplantıların koordinatörlüğünü yürüttüm.

Kasım 2013 itibari ile Humanite Psikiyatri Tıp Merkezinde çalışmaya başladıktan sonra , Aralık 2015 itibari ile Özel Avcılar Hospital’de Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmalarına devam ettim. Eylül 2020’de Avcılar Hospital’den ayrıldım. 2020 – 2021 Haziran boyunca Biruni Üniversite Hastanes’inde Klinik Psikolog olarak çalıştım.

Şu anda, Sone Psikoloji Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü ofislerinde Klinik Psikolog olarak ergen ve yetişkinlerle çalışmaktayım.

Bilimsel Projelerde, Belediyeler ve STK’lar ile beraber çalışmaktayım. Ayrıca Tubitak, Horizon ve Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmiş projelerde proje yürütücülüğü yapmaktayım.

Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği, Kansersiz Yaşam Derneği üyesi, Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi ve Psikosomatik Tıp Derneği ve Psikososyal Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu üyesiyim.

İletişime Geç